slide 2

Szanowni Państwo!

Od ponad 15 lat na terenie Gminy Kęty prowadzimy działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Dzięki pomocy ludzi dobrej...

Czytaj więcej...

Przekaż 1%

Szanowni Państwo!

Od ponad 15 lat na terenie Gminy Kęty prowadzimy działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Dzięki pomocy ludzi dobrej woli nasze Stowarzyszenie może kontynuować swoją pracę, która do tej pory skupiała się na organizacji zajęć rehabilitacyjnych, warsztatów terapii zajęciowej, promocji wiedzy na temat problemów osób niepełnosprawnych, integracji różnych środowisk na rzecz osób pokrzywdzonych przez los oraz organizacji festynów na rzecz osób niepełnosprawnych.

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ich Bliskich i Przyjaciół   jest organizacją pożytku publicznego daje to zatem możliwość dokonania 1% odpisu na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Wyrażamy głęboką nadzieję na Państwa wsparcie. Przekazany 1% podatku dochodowego za 2015 r. zwiększy szansę na powodzenie naszych działań i da wielu osobom nadzieję na lepsze życie i wiarę, że nie brakuje ludzi wrażliwych na los drugiego człowieka.

 

Dane:
Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych ich Bliskich i Przyjaciół „Jeden Drugiemu” w Kętach

32-650 Kęty, ul Żwirki i Wigury 27
NIP 549-20-50-181
REGON 357092250
KRS 0000071397

Konto
60812000032001003012530001

 

Licząc na Państwa przychylność i przyjęcie naszej prośby
pozostajemy z wyrazami szacunku.

 

W imieniu Zarządu
Prezes Stowarzyszenia „Jeden Drugiemu”
Jerzy Chrząszcz

 

Kontakt

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych
Ich Bliskich i Przyjaciół "Jeden Drugiemu" w Kętach
Żwirki i Wigury 27
32-650 Kęty
 
Napisz do nas na jedendrugiemu@o2.pl