slide 2

Szanowni Państwo!

Od ponad 15 lat na terenie Gminy Kęty prowadzimy działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Dzięki pomocy ludzi dobrej...

Czytaj więcej...

Aktualności

Muzyczne spotkanie.

Muzyka jest formą terapii, która pomaga w usprawnianiu funkcji intelektualnych osób niepełnosprawnych. Dlatego 26.11.21r. w Miejscu Aktywności Mieszkańców Kęt rozbrzmiewała muzyka i radosny śpiew. Działo się to za sprawą specjalnych gości z PZ nr 10 Szkół Mechaniczno – Elektrycznych.

Odwiedziła nas p. Krysia, która jako wolontariuszka prze wiele lat wspierała nas w prowadzeniu warsztatów terapii zajęciowej. Przybyły z nią dwie niezwykłe i wspaniałe uczennice: Julia Radwan i Natalia Łęcka, które pasjonują się muzyką i śpiewem. Wspierał je utalentowany muzycznie Marcin Joneczko, który posiada umiejętności improwizacji wokalnej i instrumentalnej. Gromki i radosny śpiew słychać było w całej kamienicy. Najbardziej spodobały nam się piosenki „Lubię mówić z tobą” i „Ale to już było”. Ten rozśpiewany wieczór pozostanie nam na długo w sercach i pamięci. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

SON „Jeden Drugiemu” w Kętach

 

 

Kontakt

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych
Ich Bliskich i Przyjaciół "Jeden Drugiemu" w Kętach
Żwirki i Wigury 27
32-650 Kęty
 
Napisz do nas na jedendrugiemu@o2.pl