slide 2

Szanowni Państwo!

Od ponad 15 lat na terenie Gminy Kęty prowadzimy działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Dzięki pomocy ludzi dobrej...

Czytaj więcej...

Aktualności

Smaki, zapachy, kolory… czyli warsztaty kulinarne w wykonaniu SON „Jeden Drugiemu”

 

W piątek, 20 sierpnia w godzinach popołudniowych, w Miejscu Aktywności Mieszkańców odbyły się warsztaty kulinarne dla osób niepełnosprawnych przygotowane przez podopiecznych Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych ich Bliskich i Przyjaciół "Jeden Drugiemu".

Pod okiem wolontariuszki i instruktorki kulinarnej Jadwigi Wierońskiej, przygotowywano zdrowe, w pełni naturalne soki, koktajle owocowo-warzywne, bomby witaminowe, oraz orzeźwiające lody. Zajęcia miały również charakter integracyjny. Jak zapowiadano, tak było - kolorowo, aromatycznie i oczywiście smakowo!

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych ich Bliskich i Przyjaciół „Jeden Drugiemu” dziękuje serdecznie Dyrektor Wydziału Rozwoju Urzędu Gminy Kęty i Miejsca Aktywności Mieszkańców Urszuli Baczyńskiej-Śleziak za uczestnictwo w warsztatach a także pomoc organizacyjną oraz bibliotekarzom i Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. Ambrożego Grabowskiego Agacie Szyszce-Mądro za przekazanie publikacji książkowych – „Czy wiemy, co jeść? Co pomaga a co szkodzi”, „Jeść zdrowiej i żyć dłużej. Żywienie osób w starszym wieku”. Publikacje posłużą stowarzyszeniu w trakcie kolejnych warsztatów kulinarnych.

Już 12 września odbędą się kolejne warsztaty kulinarne połączone z degustacją w ramach wydarzenia promującego działalność Miejsca Aktywności Mieszkańców (Święto Trzynastki).

 

Zobacz galerię

Kontakt

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych
Ich Bliskich i Przyjaciół "Jeden Drugiemu" w Kętach
Żwirki i Wigury 27
32-650 Kęty
 
Napisz do nas na jedendrugiemu@o2.pl