slide 2

Szanowni Państwo!

Od ponad 15 lat na terenie Gminy Kęty prowadzimy działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Dzięki pomocy ludzi dobrej...

Czytaj więcej...

Aktualności

Życie naszego stowarzyszenia w czasie epidemii!

Życie naszego stowarzyszenia w czasie epidemii!

Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa i wprowadzone w związku z tym obostrzenia dotykają także osoby niepełnosprawne i ich opiekunów. Zmuszeni jesteśmy poprzez zaistniałą sytuację do spędzania całych dni w domu, bez kontaktów ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi, bez możliwości korzystania z placówek oświatowych, aktywności kulturalnej i rekreacyjnej. Ale i w izolacji domowej może być ciekawie, radośnie i aktywnie. W tym trudnym dla nas czasie nie jesteśmy sami. Wspieramy się poprzez warsztaty on-line i częste rozmowy telefoniczne. Emilka rozwija swoją wiedzę i umiejętności podczas zajęć rewalidacyjno-wychowawczych w wersji on-line, Agnieszka pod kierunkiem p.instruktorek terapii zajęciowej z PŚDS, a Angelika pod kierunkiem p.instruktorek z WTZ. Jest to także wspaniały czas aby rozwijać i doskonalić nasze umiejętności zdobyte w trakcie zajęć i warsztatów terapii zajęciowej organizownych w naszym stowarzyszeniu. Zapraszamy do poniższej galerii zdjęć prezentującej efekty prac pań: Lucyny, Marii, Heleny, Janiny i Wiesławy w okresie kwarantanny.

 

Zobacz galerię »

Kontakt

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych
Ich Bliskich i Przyjaciół "Jeden Drugiemu" w Kętach
Żwirki i Wigury 27
32-650 Kęty
 
Napisz do nas na jedendrugiemu@o2.pl