slide 2

Szanowni Państwo!

Od ponad 15 lat na terenie Gminy Kęty prowadzimy działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Dzięki pomocy ludzi dobrej...

Czytaj więcej...

Aktualności

Przedświąteczne warsztaty Quillingu i Kulinarne w SON „Jeden Drugiemu” w Kętach

Przedświąteczne warsztaty Quillingu i Kulinarne

w SON „Jeden Drugiemu” w Kętach

Kreatywne warsztaty quillingu wprowadziły nas w magię Świąt Bożego Narodzenia oraz miały na celu przywrócenie do życia tradycji samodzielnego wykonywania i wysyłania kartek świątecznych. Są także techniką, która niezwykle pobudza wyobraźnię, uczy cierpliwości i dokładności. Jest to wspaniała rehabilitacja manualna. Następnie różnymi elementami powstałymi z pasków papieru dekorowaliśmy steropianowe bombki. Powstały piękne ozdoby choinkowe.

Tradycją świąt Bożego Narodzenia jest także pieczenie i ozdabianie pierniczków. Pod czujnym okiem naszej instruktorki kulinarnej pani Jadzi piekłyśmy aniołki, domki, choinki, ptaszki i inne cudeńka wg. naszych pomysłów. Wiele radości sprawiła nam dekoracja pierniczków lukrem, ozdobami i owocami. Było dużo pracy ale cieszymy się, że sprawiliśmy radość tym, którzy otrzymali od nas swiątecze kartki i pierniczkowe słodkości. Pani Jadzia upiekła też dla nas smaczne ciasto drożdżowe z makiem. Dziękujemy Gminie Kęty za wsparcie finansowe naszych warsztatów.

 

Zobacz galerię »

Kontakt

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych
Ich Bliskich i Przyjaciół "Jeden Drugiemu" w Kętach
Żwirki i Wigury 27
32-650 Kęty
 
Napisz do nas na jedendrugiemu@o2.pl